Nejstarší a nejzkušenější skupina ze všech, která soutěží v nejprestižnější seniorské kategorii. Mají za sebou plno zahraničních zájezdů a jsou nejvíce žádané na plesech. Choreografie jsou velmi obtížné. Děvčatům už nestačí základy, ale musí se poprat nejenom s hůlkou, ale i s velmi obtížnou gymnastikou a tanečními prvky. 

Na druhou stranu i nováček má v této skupině místo, kdy se svojí pílí může rychle vyhoupnout nahoru. Tato skupina stejně jako juniorská jezdí hlavně na Mistrovství ČR, kde získala také mnoho titulů. Velmi se ji dařilo v roce 2015 se 4.místem na mistrovství ČR a 6.místem na mistrovství Evropy. Seniorské skupiny jsou na soutěžích už opravdu na velké úrovni a choreografie často berou dech. Bohužel zde hraje hlavní roli věk a čas děvčat, které studují na středních a vysokých školách. Ne vždy se podaří postavit velkou formaci a proto nejvíce soutěží v sóloformacích baton a pom. V roce 2017 se k nám vrátilo plno bývalých členek(které soutěžily kdysi v juniorské kategorii) a poprvé se podařilo získat i titul MISTRYNĚ EVROPY a ČR 2017. I další rok jsme se udržely mezi nejlepšími II.Vicemistryň ČR 2018. A protože jsme měly opravdu pohybově nadaná děvčata, mohly jsme soutěžit i s mixem. V roce 2019 jsme se staly I.Vicemistryně a II.Vicemistryně ČR, následně pak i I.Vicemistryně Evropy. Jak to tak bývá, tak chuť znovu se postavit na parket je velká a s obrovskou posilou bývalých členek jsme se v roce 2023 staly I.Vicemistryně ČR v disciplíně defilé.


Velmi si vážíme každé naší členky v tomto týmu, protože většina z nich je v našem týmu přes 7 let a stávají se z nich nejenom zkušené seniorky, ale i skvělé trenérky :-)