Nejstarší a nejzkušenější skupina ze všech, která soutěží v nejprestižnější seniorské kategorii. Mají za sebou plno zahraničních zájezdů a jsou nejvíce žádané na plesech. Choreografie jsou velmi obtížné. Děvčatům už nestačí základy, ale musí se poprat nejenom s hůlkou, ale i s velmi obtížnou gymnastikou a tanečními prvky. 

Na druhou stranu i nováček má v této skupině místo, kdy se svojí pílí může rychle vyhoupnout nahoru. Tato skupina stejně jako juniorská jezdí hlavně na Mistrovství ČR, kde získala také mnoho titulů. Velmi se ji dařilo v roce 2015 se 4.místem na mistrovství ČR a 6.místem na mistrovství Evropy. Seniorské skupiny jsou na soutěžích už opravdu na velké úrovni a choreografie často berou dech. Bohužel zde hraje hlavní roli věk, jelikož děvčata v této kategorii už chodí na střední nebo vysoku školu. Z časových důvodů je proto obtížné dát dohromady velkou formaci. Proto nejvíce soutěží v sóloformacích. V roce 2017 se k nám vrátilo plno bývalých členek a poprvé se podařilo získat i titul MISTRYNĚ EVROPY a ČR 2017.

Již několikátým rokem seniorky nevidíte pouze s hůlkou, ale i s třásněmi, kde se řadí mezi špičku ČR.
Velmi si vážíme každé naší členky v tomto týmu, protože většina z nich je v našem týmu přes 7 let a stávají se z nich nejenom zkušené seniorky, ale i skvělé trenérky :-)