dvojnásobné  MISTRYNĚ  EVROPY  2017

NAŠE DOSAŽENÉ TITULY

 


 

r. 2017
MISTRYNĚ ČECH - 1.místo - duo děti  (Terka Havrdová, Silvinka Cardová)
MISTRYNĚ ČECH - 1.místo - duo kadet (Lenka Krákorová, Anička Kořínková)
MISTRYNĚ ČECH - 1.místo - mini senior bat (Kopičová, Husarová, Hubálková, Martínková, Beránková, Blizníková)
MISTRYNĚ ČECH - 1.místo - mini senior pom (Kopičová, Husarová, Horňáková, Horáková, Beránková, Pazourková, Vykysalová)
I.VICEMISTRYNĚ ČECH - 2.místo - formace junior
I.VICEMISTRYNĚ ČECH - 2.místo - formace senior
I.VICEMISTRYNĚ ČECH - 2.místo - trio junior (Adél Hrudková, Anička Ehrlichová, Alenka Němečková)
II.VICEMISTRYNĚ ČECH - 3.místo - solo junior (Anička Kašparová)
II.VICEMISTRYNĚ ČECH - 3.místo -  duo senior (Anička Horňáková, Andrejka Vykysalová)
MISTRYNĚ ČR - 1.místo - formace senior classic - Carmen
MISTRYNĚ ČR - 1.místo - duo senior (Anička Horňáková, Andrejka Vykysalová)
MISTRYNĚ ČR - 1.místo - mini senior pom (Kopičová, Husarová, Horňáková, Horáková, Beránková, Pazourková, Vykysalová)
I.VICEMISTRYNĚ ČR - 2.místo - formace junior classic - Ledové království
I.VICEMISTRYNĚ ČR - 2.místo - duo kadet (Lenka Krákorová, Anička Kořínková)
I.VICEMISTRYNĚ ČR - 2. místo - trio junior (Adél Hrudková, Anička Ehrlichová, Alenka Němečková)
MISTRYNĚ EVROPY - 1.místo - formace junior classic - Ledové království
MISTRYNĚ EVROPY - 1.místo - formace senior classic - Carmen
II.VICEMISTRYNĚ EVROPY - 3.místo - trio junior (Adél Hrudková, Anička Ehrlichová, Alenka Němečková)
 


 

r. 2016

MISTRYNĚ ČECH - 1.místo - duo kadet (Lenka Krákorová, Anička Kořínková)

MISTRYNĚ ČECH - 1.místo - sólo junior (Anička Ehrlichová)

MISTRYNĚ ČECH - 1.místo - duo junior (Anička Horňáková, Andrejka Vykysalová)

MISTRYNĚ ČECH - 1.místo - duo senior (Péťa Pazourková, Nikča Husarová)

I. VICEMISTRYNĚ ČECH - 2.místo - mini junior (Áďa Hrudková, Romča Blizníková, Terka Ponocná, Sára Nejedlá, Dáda Dvořáková, Romča Hubálková, Nikča Koudelová)

II. VICEMISTRYNĚ ČECH - 3.místo - sólo kadet (Míša Morcová)

II. VICEMISTRYNĚ ČECH - 3.místo - sólo junior (Adélka Jantačová)

II. VICEMISTRYNĚ ČECH - 3.místo - formace junior

MISTRYNĚ ČR - 1.místo - duo junior (Anička Horňáková, Andrejka Vykysalová)

II. VICEMISTRYNĚ ČR - 3.místo - sólo kadet (Míša Morcová)

II. VICEMISTRYNĚ ČR - 3.místo - mini junior (Áďa Hrudková, Romča Blizníková, Terka Ponocná, Sára Nejedlá, Dáda Dvořáková, Romča Hubálková, Nikča Koudelová)

II. VICEMISTRYNĚ ČR - 3.místo - formace junior

II. VICEMISTRYNĚ SVĚTA - 3.místo - formace junior
 


 

r. 2015

MISTRYNĚ ČECH - 1.místo -sólo děti (Anetka Horňáková)

MISTRYNĚ ČECH - 1.místo - duo kadet (Anička Ehrlichová, Alenka Němečková)

MISTRYNĚ ČECH - 1.místo - mini kadet (Áďa Hrudková, Áďa Jantačová, Míša Štočková, Míša Morcová, Lenka Krákorová, Alenka Němečková, Anička Ehrlichová)

MISTRYNĚ ČECH - 1.místo - sólo junior (Andrejka Vykysalová)

MISTRYNĚ ČECH - 1.místo - duo junior (Barča Martínková a Andrejka Vykysalová)

MISTRYNĚ ČECH - 1.místo - mini junior (Verča Vaculová, Anička Horňáková, Kačka Šulcová, Dája Pikousová, Anet Hartmanová, Verča Kopičová, Barča Martínková)

MISTRYNĚ ČECH - 1.místo - formace junior

II. VICEMISTRYNĚ ČECH - 3.místo - formace senior

II. VICEMISTRYNĚ ČR - 3.místo - duo junior (Péťa Pazourková, Nikča Husarová)

II. VICEMISTRYNĚ ČR - 3.místo - formace junior

II. VICEMISTRYNĚ ČR - 3.místo - sólo senior (Anička Hurtová)

I. VICEMISTRYNĚ EVROPY - 2.místo - formace junior
 


 

r. 2014
MISTRYNĚ ČECH - 1.místo
- formace junior
MISTRYNĚ ČECH - 1.místo - duo kadet (Anička Kašparová, Kačka Šulcová)
MISTRYNĚ ČECH - 1.místo - mini kadet (Anička Koubková, Anička Kašparová, Adélka Hrudková, Adélka Jantačová, Lenka Krákorová, Verča Krajmerová, Kačka Šulcová)
MISTRYNĚ ČECH - 1.místo - mini junior starší (Andrejka Beránková, Andrejka Kalivodová, Péťa Pazourková, Dája Pikousová, Barča Faltysová, Anička Hurtová, Verča Kopičová)
I. VICEMISTRYNĚ ČECH - 2.místo - sólo junior (Andrejka Vykysalová)
I. VICEMISTRYNĚ ČECH - 2.místo - mini junior mladší (Nikča Husarová, Kája Marková, Romča Blizníková, Anička Horňáková, Anet Hartmanová, Barča Martínková, Andrejka Vykysalová)
II. VICEMISTRYNĚ ČECH - 3.místo - sólo kadet (Lenka Krákorová)
II. VICEMISTRYNĚ ČECH - 3.místo - duo kadet (Anička Ehrlichová, Alenka Němečková)
II. VICEMISTRYNĚ ČECH - 3.místo - duo junior (Anička Horňáková, Andrejka Vykysalová)
II. VICEMISTRYNĚ ČECH - 3.místo - trio senior (Terka Šveňhová, Monča Horáková, Terka Koubková)
II. VICEMISTRYNĚ ČECH - 3.místo - mini senior (Štěpánka Morcová, Janča Šenfeldová, Domča Krauzová, Maky Korousová, Monča Horáková, Terka Šveňhová, Terka Koubková)
MISTRYNĚ ČR - 1.místo - formace junior
II. VICEMISTRYNĚ ČR - 3.místo - mini junior starší (Andrejka Beránková, Andrejka Kalivodová, Péťa Pazourková, Dája Pikousová, Barča Faltysová, Anička Hurtová, Verča Kopičová)
II. VICEMISTRYNĚ EVROPY - 3.místo - formace junior
II. VICEMISTRYNĚ SVĚTA - 3.místo - formace junior

PUTOVNÍ POHÁR za celkového vítěze soutěže Dance Děčín


r. 2013
MISTRYNĚ ČECH - 1.místo
- duo kadet (Andrejka Vykysalová, Anička Horňáková)
MISTRYNĚ ČECH - 1.místo - duo junior (Terka Šveňhová, Natálka Pavlíková)
I. VICEMISTRYNĚ ČECH - 2.místo - formace přípravka
I. VICEMISTRYNĚ ČECH - 2.místo - mini kadet (Kačka Šulcová, Anička Horňáková, Romča Hubálková, Barča Martínková, Adélka Jantačová, Romča Blizníková, Kája Marková)
I. VICEMISTRYNĚ ČECH - 2.místo - duo junior (Karin Walterová, Natka Růžičková)
I. VICEMISTRYNĚ ČECH - 2.místo - mini junior (Natka Růžičková, Lucka Ducháčková, Barča Faltysová, Andrejka Kalivodová, Andrejka Beránková, Péťa Pazourková, Karin Walterová)
I. VICEMISTRYNĚ ČECH - 2.místo - formace junior
II. VICEMISTRYNĚ ČECH - 3.místo - sólo kadet (Andrejka Vykysalová)
II. VICEMISTRYNĚ ČECH - 3.místo - sólo junior (Natálka Pavlíková)


r. 2012
MISTRYNĚ ČECH -1.místo
- trio kadet (Anička Horňáková, Barča Martínková, Andrejka Vykysalová)
MISTRYNĚ ČECH - 1.místo - duo junior (Barča Faltysová, Natálka Pavlíková)
MISTRYNĚ ČECH - 1.místo - mini junior (Terka Šveňhová, Janča Nováková, Monča Horáková, Anička Hurtová, Natka Růžičková, Maky Korousová, Natálka Pavlíková)
I. VICEMISTRYNĚ ČECH - 2.místo - sólo kadet (Andrejka Vykysalová)
I. VICEMISTRYNĚ ČECH - 2.místo - mini kadet (Kája Marková, Romča Blizníková, Domča Kucrová, Verča Krajmerová, Kačka Šulcová, Barča Martínková, Anička Horňáková)
I. VICEMISTRYNĚ ČECH - 2.místo - duo senior (Terka Koubková, Lada Lupoměská)
II. VICEMISTRYNĚ ČECH - 3.místo - sólo senior (Janča Šenfeldová)

+ PUTOVNÍ POHÁR za celkového vítěze soutěže Dance Děčín


r. 2011
II. VICEMISTRYNĚ ČECH - 3.místo
- formace senior


r. 2010
PUTOVNÍ POHÁR
za celkového vítěze soutěže Dance Děčín


r. 2009
II. VICEMISTRYNĚ ČECH
- 3.místo - formace senior
I. VICEMISTRYNĚ ČR - 2.místo - kadet sólo (Natálka Pavlíková)
MISTRYNĚ EVROPY - 1.místo - kadet sólo (Natálka Pavlíková)

TOPlist

aktualizováno: 16.02.2018 12:19:54