dvojnásobné  MISTRYNĚ  EVROPY  2017

   2016

25.9.2016 – Mistrovství světa Chorvatsko

Sólo kadet - Míša Morcová - 9.místo
Sólo junior - Anička Ehrlichová - 4.místo
Duo junior - Andrejka Vykysalová a Anička Horňáková - 7.místo
Mini junior - Romča B., Terka P., Nikča K., Sára N., Dája D., Adélka H., Romča H. - 7.místo
formace junior - 3.místo - II.VICEMISTRYNĚ SVĚTA

 

11.6.2016 - Taneční talent LBC

Juniorky – 4 místo

 

15.5.2016 – Mistrovtví  Čech Trutnov

Mistryně Čech - duo kadet / Lenka Krákorová a Anička Kořínková
Mistryně Čech - sólo junior / Anička Ehrlichová
Mistryně Čech - duo junior / Ája Vykysalová a Anička Horňáková
Mistryně Čech - duo senior / Péťa Pazourková a Nikča Husarová
I.vicemistryně Čech - mini junior / Romča Blizníková, Adél Hrudková, Terka Ponocná, Sára Nejedlá, Dája Dvořáková, Romča Hubálková, Nikča Koudelová
II.vicemistryně Čech - sólo kadet / Míša Morcová
II.vicemistryně Čech - sólo junior / Adél Jantačová
II.vicemistryně Čech - formace junior / Charlie´s Angels

4.místo - mini senior / Terka Koubková, Ája Beránková, Maky Korousová, Monča Horáková, Verča Kopičová, Dája Pikousová, Nikča Kudrnáčová
6.místo - formace kadet / Winx
6.místo - duo senior / Monča Horáková a Verča Kopičová
8.místo - sólo kadet / Anetka Horňáková
10.místo - sólo senior / Ája Beránková
11.místo - sólo junior / Anička Kašparová

 

27. – 29.5. 2016 MČR Hradec Králové

Mistryně ČR - duo junior Anička s Andrejkou
II. vicemistryně ČR - sólo kadet Míša
II. vicemistryně ČR - mini junior Romča, Terka, Sára, Romča, Nikča, Dája, Adél
II. vicemistryně ČR - formace juniorek

 

15.5.2016 – Děčín

Přípravka – 3. místo


 

7.5.2016 – Benešov nad Ploučnicí

1. místo - přípravka
1. místo - juniorky
2. místo – seniorky

 

7.5.2016 – Taneční skupina roku Praha
4. místo Kadetky

 

17.4.2016 – Chrudim Taneční skupina Roku

1. místo Juniorky + postup na MČR

 

 

17.4.2016 – soutěž Česká Lípa

1.misto - sólo Míša
1.misto - duo Lenka a Anička
1.misto - duo pom Verča a Monča
2.misto - duo pom Barča a Vanes
2.misto - solo pom Andrejka
3.misto - mini senior 
4.misto - solo Laura

 

10.4.2016 – soutěž Dvůr Králové

1. místo přípravka

 

10.4.2016 – kvalifikace MČR

1.místo - formace junior
1.místo - sólo junior Anička K.
1.místo - duo junior Andrejka a Anička
2.místo - sólo kadet Míša M.
2.místo - mini junior
2.místo - sólo senior pom Andrejka B.
3.místo - sólo junior pom Adél J.
3.místo - sólo junior Anička E.
3.místo - duo senior Péťa a Nikča
3.místo - mini senior
4.místo - formace kadet
4.místo - sólo kadet Anetka H.
4.místo - duo senior pom Monča a Verča
5.místo - sólo děti Laura N.
5.místo - duo kadet Lenka a Anička
5.místo - duo kadet pom Barča a Vanes

 

 

4.4.2016 soutěž v Bydžově

3.místo - přípravka
1.místo - kadetky
1.místo - juniorky

1.místo - sólo junior Anička K.
1.místo - duo junior Ája + Anička
1.místo - miniformace junior 
2.místo - sólo kadet Míša M.
2.místo - miniformace senior
3.místo - sólo děti Laura N.
3.místo - sólo junior Anička E.
4.místo - sólo kadet Anetka H.
4.místo - duo kadet pom Vanes + Barča
4.místo - duo senior pom Monča + Verča
5.místo - sólo junior pom Adél J.
5.místo - sólo senior pom Andrejka B.

 

28.3.2016 – soutěž Taneční skupina roku

2. místo Kadetky + postup do dalšího kola

1. místo Juniorky + postup do dalšího kola

 

28.3.2016 – soutěž Kolín

1.místo - sólo kadet Anetka H.
2.místo - sólo kadet Míša M.
2.místo - duo kadet Lenča a Anička
2.místo - sólo junior Anička K.
2.místo - sólo junior Anička E,
2.místo - duo senior pom Monča a Verča
3.místo - sólo junior pom Adél J.
3.místo - duo junior Andrejka a Anička
3.místo - miniformace junior
5.místo - sólo senior pom Andrejka B.
5.místo - miniformace senior
6.místo - sólo děti Laura N.
9.místo - duo senior Péťa a Nikča

 

25.3.2016-  soutěž Dance Děčín

Kadetky - 2.místo
Juniorky - 3.místo
Přípravka - 5.místo
Seniorky - 5.místo

 

19.3.2016 – soutěž Postoloprty

1. místo - Lenka a Anička
1. místo - Adélka pom
1. místo - Anička
1. místo - Andrejka a Anička
2. místo - Míša
2. místo - Andrejka pom
2. místo - Monča a Verča pom
2. místo - mini junior
3. místo – Anetka

 

14.2.2016 – soutěž Louny
1.místo miniformace junior -Blizníková ,Ponocná , Nejedlá , Dvořáková , Koudelová, Hrudková , Hubálková..
1. místo miniformace senior – Kopičová, Koubková , Horáková , Korousová , Beránková , Hartmanová Kudrnáčová

  

TOPlist

aktualizováno: 27.06.2018 10:44:11