dvojnásobné  MISTRYNĚ  EVROPY  2017

 2015

Mistrovství Evropy - Brno
Juniorky - I.VICEMISTRYNE EVROPY
Seniorky - 6.místo
4. místo - sólo kadet - Anička Erhlichová
8. místo - duo junior - Péťa Pazourková a Nikča Husarová

 

Mistrovství ČR Jaroměř (Finále)
II.VICEMISTRYNĚ ČR - formace junior - ZORRO
II.VICEMISTRYNĚ ČR - duo junior - Péťa Pazourková a Nikča Husarová
II.VICEMISTRYNĚ ČR - sólo senior 2baton - Anička Hurtová
4.místo - formace senior - AGENTS
4.místo - mini mix senior -Horáková, Šveňhová, Beránková, Ducháčková, Skrčená, Hurtová
5.místo - sólo kadet - Anička Erhlichová

 

Hradec Králové Mistrovství Čech (semifinále)
Formace: 5.místo - kadetky / Hříšný tanec
1.místo - juniorky / Zorro
3.místo - seniorky / Agents

1.místo, sólo děti - Anetka Horňaková
1.místo, duo kadet - Anička Ehrlichová a Alenka Němečková
1.místo, miniformace kadet - Jantačová, Hrudková, Štočková, Němečková, Morcová M., Krákorová, Ehrlichová 1.místo, sólo junior - Andrejka Vykysalová
1.místo, duo junior - Barča Martínková a Andrejka Vykysalová
1.místo, miniformace junior - Pikousová, Kopičová, Vaculová, Horňaková, Martínková, Šulcová, Hartmanová 4.místo, sólo kadet - Terezka Ponocná
4.místo, sólo junior - Péťa Pazourková
5.místo, duo kadet - Hanička a Míša Morcovi
5.místo, duo junior - Nikča Husarová a Péťa Pazourková
5.místo, duo senior pom - Monča Horáková a Anička Julie Hurtová
10.místo, sólo senior - Štěpánka Morcová

 

Benešovská mažoretka - Benešov
Formace: Přípravka - 1. místo

 

Příbram Mistrovství Čech (kvalifikace)
Formace: 2.místo - kadetky / Hříšný tanec
1.místo - juniorky / Zorro
2.místo - seniorky / Agents

Sóloformace: 1.místo sólo děti - Anetka Horňaková
1.místo sólo kadet - Lenča Krákorová
1.místo mini kadet - Hrudková, Morcová M., Ehrlichová, Jantačová, Němečková, Morcová, Krákorová
1.místo duo junior - Nikča Husarová a Péťa Pazourková
1.místo mini junior - Pikousová, Hartmanová, Vaculová, Horňaková, Martínková, Šulcová, Kopičová
1.místo sólo senior 2baton - Anička Hurtová (Postup do Jaroměře)
1.místo mini senior mix - Horáková, Šveňhová, Beránková, Ducháčková, Skrčená, Hurtová (Postup do Jaroměře)
2.místo sólo junior pom - Anička Horňaková
2.místo sólo junior - Andrejka Vykysalová
2.místo duo kadet - Alenka Němečková a Anička Ehrlichová
2.místo duo junior - Anička Kašparová a Káťa Šulcová
3.místo duo kadet - Míša a Hanička Morcovi
3.místo duo senior pom - Monča Horáková a Anička Hurtová

4.místo sólo junior - Péťa Pazourková
4.místo duo junior - Barča Martínková a Andrejka Vykysalová
4.místo sólo senior - Štěpánka Morcová
5.místo sólo kadet - Terezka Ponocná
7.místo sólo senior pom - Monča Horáková
8.místo sólo junior - Verča Krajmerová
9.místo duo kadet - Simča Krajmerová a Terezka Matějková
9.místo sólo senior - Barča Faltysová
12.místo sólo kadet - Natálka Seifetová

 

Dvůr Králové - Formace + sóloformace
Formace: 1.místo - přípravka
1.místo - kadetky
1.místo - juniorky
1.místo - seniorky

Sóloformace: 1.místo sólo děti Anetka Horňaková
1.místo duo junior Anička Kašparová a Káťa Šulcová
1.místo sólo senior Anička Hurtová
1.místo duo senior Bárča Faltysová a Natálka Pavlíková
2.místo duo děti Simonka Krajmerová a Terezka Matějková 
2.místo sólo junior Verča Krajmerová
2.místo sólo senior Štěpánka Morcová
2.místo duo junior Péťa Pazourková a Nikča Husarová
3.místo sólo Kadet Terezka Ponocná
3.místo duo kadet Hanička a Míša Morcovi
3.místo sólo junior Péťa Pazourková
3.místo duo junior Bárča Martínková a Andrejka Vykysalová

 

Dance Děčín - Formace
kadetky - 1.místo
seniorky - 1.místo
juniorky - 2.místo
přípravka - 3.místo

 

Stella Nový Bydžov - sóloformace
1.místo - sólo děti - Anetka Horňáková
1.místo - duo kadet - Anička Ehrlichová a Alenka Němečková
1.místo - sólo junior - Andrejka Vykysalová
1.místo - miniformace kadet - Adelka, Ehrlichová, Němečková, Morcová M., Krákorová, Štočková, Hrudková 1.místo - miniformace junior - Pikousová, Hartmanová, Vaculová, Horňaková, Martínková, Šulcová, Kopičová 1.místo - miniformace senior mix Horáková, Beránková, Šveňhová, Skrčená, Ducháčková, Hurtová
2.místo - sólo junior - Petra Pazourková
2.místo - duo junior - Nikča Husarová a Peťa Pazourková
2.místo - sólo senior - Anička Hurtová
2.místo - duo senior pom - Janča Šenfeldová a Monča Horáková
3.místo - sólo kadet - Terezka Ponocná
3.místo - duo kadet - Hanička a Míša Morcovi
3.místo - duo junior - Bárča Martínková a Andrejka Vykysalová
4.místo - sólo kadet - Lenča Krákorová
4.místo - sólo junior pom - Anička Horňáková
4.místo - sólo senior - Štěpánka Morcová
4.místo - sólo senior pom - Monča Horáková
5.místo - duo junior - Anička Kašparová a Káťa Šulcová

 

Praha - formace
1.místo - přípravka - Šípková Růženka
1.místo - juniorky - Zorro
3.místo - kadetky - Hříšný tanec
4.místo - seniorky - Agents

 

O pohár ze zámku Kolín - soloformace baton

1.místo - sólo kadet Terezka Ponocná
1.místo - sólo junior Péťa Pazourková
1.místo - duo junior Nikča Husarová a Péťa Pazourková
2.místo - sólo junior Andrejka Vykysalová
2.místo - duo kadet Alenka Němečková a Anička Ehrlichová
2.místo - duo junior AničkaKašparová a Kačka Šulcová
2.místo - duo senior Bára Faltysová a Natálka Pavlíková
3.místo - sólo kadet Lenča Krákorová
3.místo - duo kadet Míša a Hanička Morcovi
4.místo - sólo děti Anetka Horňáková
4.místo - duo junior Bárča Martínková a Andrejka Vykysalová
5.místo - sólo senior Štěpánka Morcová
5.místo - duo děti Terezka Matějková a Simonka Krajmerová
6.místo - sólo děti Natálka Seifrtová
6.místo - sólo senior Anička Hurtová (2 baton)
8.místo - sólo junior Verča Krajmerová

TOPlist

aktualizováno: 24.05.2018 10:48:04