dvojnásobné  MISTRYNĚ  EVROPY  2017

  2014

MISTROVSTVÍ EVROPY a SVĚTA, Chorvatsko 

3.místo – II.VICEMISTRYNĚ EVROPY – formace junior
3.místo – II.VICEMISTRYNĚ SVĚTA – formace junior

 

 

MISTROVSTVÍ ČR Jaroměř, formace + sóloformace

1.místo – MISTRYNĚ ČR – formace junior (Beránková, Blizníková, Ducháčková, Hartmanová, Horňáková, Hubálková, Hurtová, Husarová, Kalivodová, Kašparová, Kopičová, Kroupová, Marková, Martínková, Pazourková, Pikousová, Šulcová, Vaculová, Vykysalová) Postup ME, MS

3.místo – II.vicemistryně ČR – mini junior starší Kalivodová, Pazourková, Pikousová, Kopičová, Hurtová, Beránková, Faltysová 
Postup ME, MS

6.místo – sólo junior Andrejka Vykysalová Postup ME, MS
6.místo – duo kadet Anička Ehrlichová a Alenka Němečková Postup ME, MS
6.místo – duo junior Péťa Pazourková a Bára Faltysová Postup ME, MS
6.místo – trio senior Terka Šveňhová, Monča Horáková a Terka Koubková Postup ME, MS

6.místo – mini kadet Jantačová, Hrudková, Krajmerová, Kašparová, Krákorová, Šulcová
7.místo – mini senior Morcová, Krauzová, Korousová, Šenfeldová, Koubková, Horáková, Šveňhová
8.místo – sólo kadet Lenka Krákorová
8.místo – duo kadet Káťa Šulcová a Anička Kašparová
8.místo – duo junior Anička Hurtová a Lucka D
ucháčková

8.místo – mini junior ml. Husarová, Marková, Blizníková, Vykysalová,Horňáková,Hartmanová,Martínková
9.místo – sólo kadet Verča Krajmerová
11.místo – duo junior Anička Horňáková a Andrejka Vykysalová
13.místo – sólo senior Terka Koubková

 

 

Májová mažoretka Česká Lípa, formace

                           formace přípravka - 3.místo / Příběh mouchy a žáby

 

 

Chodovské berusky Praha, formace

                           formace přípravka3.místo / Příběh mouchy a žáby 

                           formace kadetky2.místo / Hey Minnies

                           formace juniorky1.místo / Statečný srdce

                           formace seniorky2.místo / Baywatch

 

 

Mistrovství Čech (semifinále na MČR) Hradec Králové, formace + sóloformace

MISTRYNĚ ČECH - 1.místo - formace junior, Statečné srdce
MISTRYNĚ ČECH - 
1.místo - duo kadet (Anička Kašparová, Káťa Šulcová)
MISTRYNĚ ČECH - 
1.místo - mini kadet (Anička Koubková, Anička Kašparová, Adélka Hrudková,                                                             Adélka Jantačová, Lenka Krákorová, Verča Krajmerová, Káťa Šulcová)
MISTRYNĚ ČECH - 
1.místo - mini junior starší (Andrejka Beránková, Andrejka Kalivodová, Péťa                                                 Pazourková, Dája Pikousová, Barča Faltysová, Anička Hurtová, Verča Kopičová)

I.VICEMISTRYNĚ ČECH - 
2.místo - sólo junior (Andrejka Vykysalová)
I.VICEMISTRYNĚ ČECH 
2.místo - mini junior mladší (Nikča Husarová, Kája Marková, Romča                                    Blizníková, Anička Horňáková, Anet Hartmanová, Barča Martínková, Andrejka Vykysalová)


II.VICEMISTRYNĚ ČECH - 3.místo - sólo kadet (Lenka Krákorová)
II.VICEMISTRYNĚ ČECH - 
3.místo - duo kadet (Anička Ehrlichová, Alenka Němečková)
II.VICEMISTRYNĚ ČECH - 
3.místo - duo junior (Anička Horňáková, Andrejka Vykysalová)
II.VICEMISTRYNĚ ČECH - 
3.místo - trio senior (Terka Šveňhová, Monča Horáková, Terka Koubková)
II.VICEMISTRYNĚ ČECH - 
3.místo - mini senior (Štěpánka Morcová, Janča Šenfeldová, Domča                                              Krauzová, Maky Korousová, Monča Horáková, Terka Šveňhová, Terka Koubková)

+ další postupy!
4.místo - duo junior (Lucka Ducháčková, Anička Hurtová)
5.místo - duo junior (Péťa Pazourková, Barča Faltysová)
6.místo - sólo kadet (Verča Krajmerová)
8.místo - sólo senior (Terka Koubková)

 

 

Benešovská mažoretka, formace

                           formace přípravka - 2.místo / Příběh mouchy a žáby

 

 

O postoloprtský střevíc, formace + sóloformace

                           formace junior1.místo / Statečný srdce

                           formace kadet3.místo / Hey Minnies

                           1.místo - trio senior, Terka + Monča + Terka

                           2.místo - duo kadet, Káťa + Anička

                           2.místo - duo junior, Anička + Andrejka

                           3.místo - duo junior, Lucka + Anička

                           3.místo - sólo junior, Andrejka

 

 

Dance Děčín, formace

                            formace přípravka3.místo / Příběh mouchy a žáby 

                            formace kadetky1.místo / Hey Minnies 

                            formace juniorky1.místo / Statečný srdce 

                            formace seniorky2.místo / Baywatch 

                                                                     + Putovní pohár za celkového vítěze!  

 

 

Dvůr Králové, formace + sóloformace

                           formace přípravka - 1.místo / Příběh mouchy a žáby 

                           formace kadetky1.místo / Hey Minnies 

                           formace juniorky1.místo / Statečný srdce 

                           formace seniorky1.místo / Baywatch

                            1.místo - duo junior, Péťa + Barča

                            1.místo - duo senior, Monča + Terka

                            2.místo - duo kadet ,Anička + Alenka

                            2.místo - sólo junior, Barča

                            2.místo - sólo senior, Terka

 

 

Region Cup (kvalifikace na MČR) Králíky, formace + sóloformace

                           formace juniorky / Statečné srdce / - 2.místo

                           1.místo - solo junior, Andrejka V.

                           1.místo - duo kadet, Kata + Anicka

                           1.místo - duo junior, Anicka + Andrejka

                           1.místo - mini kadet (trenérka Terka K.)

                           2.místo - solo kadet, Lenka K.

                           2.místo - trio senior, Terka + Monca + Terka

                           2.místo - mini junior st. (trenérka Jana Š.)

                           2.místo - mini senior (trenérka Lada L.)

                           3.místo - solo kadet, Verca K.

                           3.místo - solo senior, Terka K.

                           3.místo - duo junior, Peta + Barca

                           3.místo - mini junior ml. (trenérka Lada L.)

                           4.místo - duo kadet, Alenka + Anicka

                           4.místo - duo junior, Lucka + Anicka

                           5.místo - solo kadet, Adelka J.

                           6.místo - solo junior, Barca F.

 


Praha Chodov, formace  

            formace přípravkaPříběh mouchy a žáby / - 4.místo (trenérka Bea Z., Týna B., Andrejka B.)

            formace kadetkyHey Minnies / - 1.místo (trenérka Jana Š., Monča H., Maky K.)

            formace juniorkyStatečný srdce / - 1.místo (trenérka Lada L.)

            formace seniorkyBaywatch / - 1.místo (trenérka Lada L.)

 

 

O pohár ze zámku Kolín, sóloformace 

                           1.místo - sólo kadet, Verča Krajmerová (trenérka Barča F.)

                           1.místo - sólo senior, Terka Koubková (trenérka Terka K.)

                           1.místo - duo kadet, Anička K.+Káťa Š. (trenérka Štěpánka M.)

                           1.místo - duo kadet, Alenka N.+Anička E. (trenérka Lada L.)

                           1.místo - trio senior, Terka Š.+Monča H.+Terka K. (trenérka Lada L.)

                           2.místo - sólo kadet, Lenka Krákorová (trenérka Janča Š.)

                           2.místo - sólo junior, Andrejka Vykysalová (trenérka Lada L.)

                           2.místo - duo junior, Péťa P.+Barča F. (trenérka Barča F.)

                           3.místo - sólo kadet, Adélka Jantačová (trenérka Terka K.)

                           3.místo - sólo junior, Barča Faltysová (trenérka Barča F.)

                           3.místo - duo junior, Anička H.+Andrejka V. (trenérka Lada L.)

                           3.místo - duo junior, Lucka D.+Anička Hur. (trenérka Anička Hur.)

TOPlist

aktualizováno: 27.06.2018 10:44:11