II. VICEMISTRYNĚ  EVROPY  2018

 

  2013

 

MČR, FINÁLE Karviná, sóloformace + formace - 
                                                               - máme plno krásných umístění a ta nejlepší medailová jsou zde :-)

                                                                            formace junior - 5.místo  Postup na MS                          

                                                                            sólo kadet, Andrejka - 6.místo   Postup na MS

                                                                            duo kadet, Anička+Andrejka - 5.místo   Postup na MS

                                                                            duo junior, Terka + Natálka - 4.místo   Postup na MS

 

 

Praha Chodovské berušky, formace - formace přípravka - 2.místo

                                                                        formace kadet - 2.místo

                                                                        formace junior - 1.místo

                                                                        formace senior - 1.místo

 

 

MČR, semifinále Náchod, sóloformace + formace - formace přípravka - 2.místo          Postup na MČR

                                                                                               formace juniorky - 2.místo             Postup na MČR

                                                                                               sólo kadet, Andrejka - 3.místo      Postup na MČR

                                                                                               sólo kadet, Adélka - 9.místo

                                                                                               duo kadet, A+A - 1.místo              Postup na MČR

                                                                                               duo kadet, V+V - 4.místo              Postup na MČR

                                                                                               mini kadet - 2.místo                       Postup na MČR

                                                                                               sólo junior, Natálka - 3.místo        Postup na MČR

                                                                                               sólo junior, Barča - 11.místo

                                                                                               duo junior, T+N - 1.místo               Postup na MČR

                                                                                               duo junior, K+N - 2.místo               Postup na MČR

                                                                                               mini junior - 2.místo                        Postup na MČR

                                                                                               sólo senior, Janča - 5.místo          Postup na MČR

                                                                                               duo senior, T+L - 4.místo               Postup na MČR

 

 

Májová mažoretka, Česká Lípa - formace přípravka - 1.místo

                                                             formace kadet - 2.místo

                                                             formace junior - 1.místo

                                                             formace senior - 1.místo

                                                             duo kadet, A+A - 1.místo

                                                             duo kadet, V+V - 3.místo

                                                             duo junior, N+T - 1.místo

                                                             duo junior, N+K - 2.místo

                                                             duo senior, T+L - 3.místo

                                                             mini kadet - 1.místo

                                                             mini junior - 1.místo

 

 

Benešovská mažoretka, formace - formace přípravka - 1.místo

                                                                  formace kadet - 2.místo

                                                                  formace junior - 2.místo

 

 

MČR, kvalifikace Kladno, sóloformace + formace - formace přípravka - 2.místo

                                                                                               formace juniorky - 1.místo

                                                                                               sólo kadet, Andrejka - 1.místo

                                                                                               sólo kadet, Adélka - 4.místo

                                                                                               duo kadet, A+A - 1.místo

                                                                                               duo kadet, V+V - 2.místo

                                                                                               mini kadet - 1.místo

                                                                                               sólo junior, Natálka - 1.místo

                                                                                               sólo junior, Barča - 4.místo

                                                                                               duo junior, T+N - 1.místo

                                                                                               duo junior, K+N - 3.místo

                                                                                               mini junior - 1.místo

                                                                                               sólo senior, Janča - 4.místo

                                                                                               duo senior, L+T - 1.místo

 

 

Praha Chodov, formace - přípravka - 2.místo

                                                kadetky - 1.místo

                                                juniorky - 1.místo

                                                seniorky - 1.místo

 

O pohár ze zámku, Kolín sólo a duo - sólo kadet A - 1.místo (Andrejka V.)

                                                                       sólo kadet B - 2.místo (Adélka J.)

                                                                       duo kadet A - 1.místo (Anička H. a Andrejka V.)

                                                                       duo kadet B - 1.místo (Verča K. a Verča V.)

                                                                       duo junior A - 3.místo (Terka Š. a Natálka P.)

 

 

Dance Děčín, formace - přípravka formace - 5.místo

                                             kadetky formace - 3.místo

                                             juniorky formace - 1.místo

                                             seniorky formace - 2.místo

 

Českodubská Vánoční hůlka, Český Dub - formace - junior formace - 3.místo

 

TOPlist

aktualizováno: 02.11.2018 07:33:37