II. VICEMISTRYNĚ  EVROPY  2018

  2012  

 

               Soutěž O pohár ze zámku, Kolín formace + trio - trio kadet - 1.místo
                                                                                                          formace junior - 2.místo

 

ME Polsko, Opole sóloformace - trio kadet - 8.místo Anička+Barča+Andrejka  yes

    

Finále MČR, Blatná sóloformace - trio kadet - 5.místo Anička+Barča+Andrejka   *postup na ME!   

 

 

               Soutěž Májová mažoretka Č.Lípa, formace + duo - formace přípravka - 1.místo
                                                                                                               formace kadet - 1.místo
                                                                                                               formace junior - 2.místo
                                                                                                               formace senior - 1.místo
                                                                                                        duo junior Natálka+Barča - 1.místo

 

               Soutěž Praha, formace - formace kadet - 1.místo
                                                             
formace junior - 1.místo
                                                            
formace senior - 1.místo

 

                semifinále MČR, Jaroměř sóloformace - mini kadet - 2.místo

 

                semifinále MČR, Hronov sóloformace - trio kadet - 1.místo Anička+Barča+Andrejka postup
                                                                                          duo junior - 1.místo Barča+Natálka   postup
                                                                                          mini junior - 1.místo    postup  
                                                                                          sólo kadet - 2.místo Andrejka   postup
                                                                                          duo senior - 2.místo Terka+Lada   postup
                                                                                          sólo senior - 3.místo Janča   postup
                                                                                          duo junior - 4.místo Anrejka+Terka
                                                                                          sólo junior - 5.místo Natálka   postup
                                                                                    

                                                                                                              

               Soutěž Benešovská mažoretka, formace - formace přípravka - 3.místo
                                                                                               formace kadet - 1.místo
                                                                                               formace junior - 3.místo
                                                                                               formace senior - 1.místo

 

               Soutěž Dvůr Králové, formace - formace přípravka - 1.místo

 

 

               kvalifikace MČR, Kladno sóloformace - trio kadet -3.místo Anička+Barča+Andrejka +postup
                                                                                         duo junior - 5.místo Barča+Natálka + postup
                                                                                         sólo senior - 9.místo Janča Š. + postup
                                                                                pom sólo senior - 4.místo Janča D. + postup

 

                kvalifikace MČR, Trutnov sóloformace - sólo kadet - 2.místo Andrejka + postup
                                                                                           mini kadet - 1.místo + postup 
                                                                                           sólo junior - 2.místo Natálka P. + postup
                                                                                           duo junior - 4.místo Terka+Andrejka + postup
                                                                                           mini junior - 1.místo + postup
                                                                                           duo senior - 1.místo Terka+Lada + postup

 

                Soutěž Dance Děčín, formace - formace přípravka - 1.místo
                                                                           formace kadet - 2.místo
                                                                           formace junior - 2.místo
                                                                           formace senior - 1.místo

                                                + PUTOVNÍ POHÁR  za celkového vítěze soutěže yes

 

 

                Soutěž O pohár ze zámku, Kolín sóloformace - sólo kadet - 1.místo Andrejka
                                                                                                         sólo junior - 4.místo Natálka P.
                                                                                                         duo junior - 3.místo Barča+Natálka
                                                                                ...a další umístění do 10.místa!

          

                Soutěž Praha, formace - formace kadet - 3.místo
                                                             
formace junior - 1.místo
                                                             formace senior - 1.místo
                    
                                                                                                           

TOPlist

aktualizováno: 02.11.2018 07:33:37