dvojnásobné  MISTRYNĚ  EVROPY  2017

 
  2011  

 

              

              Soutěž O pohár ze zámku, Kolín formace + mini - formace přípravka - 6.místo
                                                                                                           formace kadet - 3.místo
                                                                                                           formace junior - 4.místo
                                                                                                           formace senior - 4.místo

                                                                                                           mini kadet - 4.místo
                                                                                                           mini junior - 2.místo

 

               MČR - finále, Jaroměř formace - formace senior - 14.místo  z celé ČR

 

               MČR - finále, Valtice sóloformace - mini kadet - 10.místo  z celé ČR
                                                                                  mini junior - 10.místo  z celé ČR

 

               Soutěž Chodovské berušky, Praha formace - formace přípravka - 5.místo
                                                                                                     formace kadet - 1.místo
                                                                                                     formace junior - 2.místo
                                                                                                     formace senior - 1.místo

 

               Soutěž Májová Mažoretka, Česká Lípa formace - formace přípravka - 1.místo
                                                                                                          formace kadet - 1.místo
                                                                                                          formace junior - 1.místo

 

               MČR - semifinále, Stochov formace - formace junior - 6.místo
                                                                                    formace senior - 3.místo    * postup do finále

 

               Soutěž Benešov nad Ploučnicí formace - formace přípravka - 1.místo
                                                                                             formace kadet - 3.místo
                                                                                             formace junior - 2.místo

 

               Soutěž Dance Děčín, formace - formace přípravka - 2.místo
                                                                          
formace kadet - 1.místo
                                                                           
formace junior - 2.místo
                                                                           
formace senior - 2.místo

 

               MČR - kvalifikace, Kopidlno formace - formace junior - 1.místo * Mistryně kvalifikace
                                                                                       formace senior - 1.místo * Mistryně kvalifikace

 

               Soutěž Dvůr Králové, formace - formace přípravka - 4.místo
                                                                           formace kadet - 1.místo

 

               Soutěž Kopidlno, formace -  formace kadet - 1.místo
                                                                     
formace junior - 2.místo
                                                                     
formace senior - 1.místo

 

               MČR - kvalifikace, Jaroměř sóloformace - kadet mini - 2.místo + postup
                                                                                             junior duo - 3.místo Renča S. + Janča D. + postup
                                                                                             junior mini -
3.místo + postup

 

               O pohár ze zámku, Kolín sóloformace - děti sólo - 2.místo Andrejka V. 
                                                                                         děti duo - 1.místo Romča B. + Domča K.
                                                                                         junior duo - 4.místo Janča D. + Renča S.
                                                                                         senior sólo - 4.místo Renča D.
                                                                                         ex.senior sólo - 3.místo Lada L.

 

          

    

 

  

TOPlist

aktualizováno: 27.06.2018 10:44:11