II. VICEMISTRYNĚ  EVROPY  2018

 

  2010  

 

 

               Českodubská Vánoční hůlka - formace junior - 4.místo

                                                                         formace senior - 1.místo

 

 

               MČR - finále Jaroměř - senior formace - 15.místo z celé ČR

 

 

               Májová mažoretka, Česká Lípa formace - formace kadet - 1.místo

                                                                                             formace junior - 1.místo

 

 

               MČR - semifinále Hořice - senior formace - 4.místo - postup do finále

 

 

               MČR - kvalifikace Stochov - kadet sólo - 3.místo Natálka P. - postup do finále

                                                                    kadet sólo - 7.místo Andrejka

                                                                    kadet duo - 1.místo Terka Š.+ Natálka P. - postup do finále

                                                                    kadet duo - 4.místo Domča K.+ Lucka D.

                                                                    kadet mini - 2.místo - postup do finále

                                                                    junior sólo - 4.místo Monča G. - postup do finále

                                                                    junior duo - 2.místo Renča S.+ Monča G. - postup do finále

                                                                    junior mini - 3.místo - postup do finále

                                                                    senior sólo - 3.místo Renča D. - postup do finále

                                                                    senior sólo - 4.místo Lada L. - postup do finále

                                                                    senior sólo - 14.místo Vendulka V.

                                                                    senior sólo - 16.místo Dana Ch.

                                                                    senior duo - 2.místo Terka M.+ Lada L. - postup do finále

                                                                    senior mini - 1.místo - postup do finále

                                                                    senior formace - 1.místo - postup do semifinále

 

 

               O pohár ze zámku, Kolín formace - formace přípravka - 4.místo

                                                                                 formace kadet - 1.místo

                                                                                 formace junior - 5.místo

                                                                                 formace senior - 2.místo

 

 

               Dance Děčín - formace přípravka - 6.místo

                                           formace kadet - 4.místo

                                           formace junior - 3.místo

                                           formace senior - 1.místo

                                           + PUTOVNÍ POHÁR za nejlepší soubor na soutěži v Děčíně yes

 

 

 

               O pohár ze zámku, Kolín sóloformace - senior sólo - 3.místo Renča D.

TOPlist

aktualizováno: 04.09.2018 23:24:49